Ostatnio po wielu latach doczekałam się w końcu remontu w mieszkaniu. Muszę przyznać, że zdecydowałam się na naprawdę generalny remont. Skułam tynki ze ścian oraz podłogi. Mieszkanie było wprost nie do poznania. A mnie z tego remontu pozostały tylko wspomnienia i bardzo dużo gruzu. Dopiero podczas remontu dowiedziałam się, że takich odpadków nie można wyrzucać do kosza na śmieci na odpadki nieposegregowane. Musiałam znaleźć inny sposób na jego utylizację.

Poszukiwania firmy wywożącej gruz z Łodzi

wywóz gruzu w łodziW końcu udało mi się skądinąd dowiedzieć, że muszę znaleźć firmę, która zajmuje się wywozem takich odpadków i posiada na to odpowiednie pozwolenie. Był mi wobec tego potrzebny ktoś, kto oferował rzetelny wywóz gruzu w Łodzi. Całe szczęście ze znalezieniem takiej firmy nie miałam większych problemów. Okazało się, że całkiem niedaleko mojego miejsca zamieszkania zajmuje się doświadczona i sprawdzona pod tym względem firma. Postanowiłam nie zwlekać i jeszcze tego samego dnia udałam się do ich siedziby. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że posiadali oni szybkie terminy i można się było z nimi umówić na odbiór gruzu w ciągu zaledwie kilku dni. Posiadali oni na wyposażenie wysokiej jakości czyste i zawsze na bieżąco dezynfekowane kontenery typu otwartego i zamkniętego, w których można było bez obaw przewozić nawet bardzo duże ilości gruzu. Doradca klienta, z którym rozmawiałam tego dnia doradził mi najlepsze rozwiązanie i podpowiedział, jak najszybciej pozbyć się gruzu. W ramach umowy z tą firmą wywożącą gruz dostałam także specjalne worki, do których mogłam zapakować mniejsze odłamki gruzu, żeby później łatwiej przerzucić je na kontener. Byłam bardzo zadowolona z tego, że mogłam porozmawiać z tak kompetentnym i doświadczonym fachowcem. Już kilka dni później udało mi się pozbyć gruzu z mieszkania.

Byłam bardzo zadowolona przede wszystkim dlatego, że w umówionym dniu, przedstawiciel firmy punktualnie podstawił mi pod wskazany adres kontener, do którego zapakowałam gruz po remoncie. Cała usługa była bardzo tania, co również nie było dla mnie bez znaczenia. Cieszę się, że trafiłam do tak rzetelnego miejsca, które śwaidczy fachową pomoc przy wywożeniu gruzu w legalny i szybki sposób.