Myśląc o firmowej imprezie często mamy w głowie obraz nudnych lokali serwujących wyłącznie piwo, gdzie jedyną wspólną rozrywką jest rzut do tarczy lub taniec do randomowej muzyki. Nie warto jednak zaprzątać sobie głowy banalnymi rozwiązaniami. Wystarczy zrobić research i cieszyć się z organizacji najlepszego party pracowniczego pod słońcem.

Kraków to doskonałe miejsce na integrację

imprezy integracyjne krakówW dobie wzrastającej liczby dużych korporacji, zatrudniających ogromną ilość pracowników wielu branż, coraz większą popularnością cieszą się spotkania firmowe w lokalach. Jest to zwykle jedyny moment na to, by po trudach wielomiesięcznej pracy napić się piwa ze współpracownikami i odetchnąć przed weekendem. Jeśli chodzi o imprezy integracyjne Kraków jest wyjątkowo ciekawym miejscem, ponieważ oprócz bogatej bazy gastronomicznej posiada on również ciekawostki turystyczne. Przed wspólnie spędzonym wieczorem w knajpie z firmową ekipą można na przykład wybrać się na seans do kina czy grupowo zagrać w kręgle. Ponadto można też przejechać się bryczką lub udać się na strzelnicę. Nie brakuje też historycznych atrakcji do odwiedzenia. Wspólny wypad na Wawel może być alternatywą dla długich godzin spędzanych za barem czy przy stolikach. Jednak najważniejsze jest to, aby dobrze zintegrować się z grupą, więc dobrym pomysłem będzie też wynajęcie didżeja, który zagra muzykę lubianą przez firmowy dział lub wspólnego karaoke, gdzie będzie można zaśpiewać ulubione piosenki.

Atrakcyjna lokalizacja odgrywa ważna rolę w wyborze miejsca spotkania z grupą. Lokale artystyczne mieszczące się w krakowskich piwnicach starówki na pewno ucieszą wszystkich miłośników sztuki, muzyki czy aktorstwa. Wspólny firmowy wypad do Krakowa może okazać się dobrą inwestycją w budowaniu korzystnych relacji pracowniczych na długie lata.