Zbliżały się urodziny mojej koleżanki, która akurat była w trakcie zmiany mieszkania. To była dla niej świetna okazja, aby połączyć parapetówkę ze swoim świętem. Zamówiła tort i przygotowała przekąski. Nas swoich znajomych zaprosiła już do nowego mieszkania, abyśmy zobaczyli jak się urządza i jak będzie mieszkać.

Prześcieradło ze sklepu internetowego

prześcieradła - sklep internetowy

Muszę przyznać, że całe mieszkanie zrobiło na mnie piorunujące wrażenie. Sypialnia była w zasadzie już gotowa a przynajmniej miała łóżko, więc koleżanka mogła dziś w niej spać. Kupiła prześcieradła – sklep internetowy, w którym je kupiła był mi dobrze znany, ponieważ na dzisiejszy dzień wybrałam jej stamtąd pościel. Wiedziałam, że prześcieradła kupiła w sklepie internetowym i chciałam do nich dobrać pościel. Muszę przyznać, że całość komponowała się świetnie. Koleżanka oprowadziła nas po mieszkaniu, którego remont dobiegał końca. Najważniejsze pomieszczenia były prawie gotowe. W sypialni stało już łóżko, łazienka była gotowa do użytku, kuchnia posiadała niezbędny sprzęt. Jedynie salon i przedpokój był w dalszym remoncie, dlatego koleżanka nie zdecydowała się, aby już się przeprowadzić tu całkowicie. Chciała to zrobić po zakończonym remoncie, aby móc w spokoju i ciszy cieszyć się nowym mieszkaniem. Mieszkanie znajdowało się w spokojnej okolicy miasta. Dojazd do centrum był w zasadzie bezproblemowy. Blisko park i sklep. W razie awarii samochodu, blisko przystanek autobusowy. Niedaleko apteka, przedszkole, szkoła, rynek – czego więcej może oczekiwać młoda osoba? Gdyby koleżanka chciała zakładać rodzinę oraz się ustatkować, lokalizacja jej mieszkania jest idealna, aby stworzyć takie warunki. Minusem jedynie było w tym przypadku to, że mieszkanie jest niewiele większe od kawalerki. Faktycznie jest urządzone w taki sposób, że ma się wrażenie, iż jest większe, niż w rzeczywistości, ale wbrew pozorom nie jest duże. Mimo, że byliśmy tak w kilkoro osób nie odnieśliśmy wrażenia, że mieszkanie ma zaledwie czterdzieści parę metrów.

Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że koleżanka ma już swój kawałek podłogi na który ciężko zapracowała. Ma już swój kąt do którego może wracać i mówić, że jest to jej miejsce na ziemi. Bez względu na to czy jest singielką czy nie, ma miejsce w którym czuje się bezpiecznie i jest u siebie.