Mój syn od zawsze jeździł na kolonie, odkąd pamiętam nie było problemu z tym, aby wyjechał na dwa tygodnie z grupą innych dzieci i dobrze się bawił z dala od Nas – rodziców. Później zaczął jeździć na obozy sportowe, gdyż zakochał się w piłce ręcznej. Jednak nadszedł czas wyczekiwany chyba przez wszystkich młodych ludzi – mój syn stał się pełnoletni.

Nadmorski ośrodek kolonijny w Stegnie

stegna ośrodki kolonijneJednak jego wewnętrzne dziecko nie chciało zrezygnować z wyjazdów na obozy czy kolonie dlatego zatrudnił się jako opiekun kolonijny, a niekiedy oferował swoją pomoc jako wolontariusz. Już od kilku lat wyjeżdża zarówno z dziećmi i młodzieżą w różne zakątki Polski, a nawet świata. Najbardziej upodobał sobie jednak polskie morze. Ostatnio wspomniał, że musimy wyjechać razem z mężem na zasłużone wakacje od pracy obowiązków do Stegny, ponieważ jest tam pięknie, a przede wszystkim nie jest jeszcze tak oblegana przez turystów, jak inne nadmorskie miejscowości. Mój syn już kilka razy przekonał się jakim cudownym miejscem jest Stegna Ośrodki kolonijne, które funkcjonują w tej miejscowości są bardzo dobrze wyposażone i zadbane. Nowoczesne placówki kolonijne przyjmują co roku wiele osób zapewniając im niesamowite doznania i komfortowe zakwaterowanie. Mój syn za każdym razem wraca stamtąd zadowolony i opowiada o tych wszystkich dzieciach, które zawarły nowe znajomości, zobaczyły piękne plaże i nauczyły się samodzielności. Wspomina także o młodzieży, która na kolonii zawarła pierwsze związki i przyjaźnie, które trwały także po zakończeniu turnusu.

Sądzę, że Stegna ośrodki kolonijne ma na naprawdę wysokim poziomie, inaczej zarówno mój syn, jak i reszta młodych ludzi nie chciałaby tam wrócić za rok, w kolejne wakacje, na kolejne kolonie. Podsumowując ten wpis polecam wam wysłanie swoich dzieci na kolonie w Stegnie, gdyż znikąd indziej mój syn i jego znajomi nie wracali tak zadowoleni.