• Post author:
  • Post category:Moda

 

Branża modowa zmienia się tak szybko, jak tylko pojawią się nowe inspiracje. W jednej chwili kupujesz coś zgodnego z trendami sezonu,a po chwili okazuje się, że na wybiegach gości już coś zupełnie przeciwnego. Dotyczy to także bielizny. Na rynku jest coraz więcej sklepów oferujących różnego rodzaju bieliznę dopasowaną do potrzeb użytkowniczek. Największym kłopotem jest jednak dobranie odpowiedniej bielizny do swojego typu sylwetki. Teraz to już nie jest problemem.

Bielizna dopasowana do Twojej sylwetki

biustonosze koronkoweNastały czasy, kiedy bielizna stała się bardzo ważna dla kobiet. Jej krój, odpowiedni wygląd oraz typ materiału sprawia, że kobiety mają zupełnie inne oczekiwania co do bielizny niż dawniej. Kilka lat temu zadebiutowała na naszym rynku bielizna koronkowa. Jest to temat na tyle nowy, że mało firm specjalizuje się w szyciu takiej bielizny, dlatego ceny wydają się nieadekwatne do produktu. Mały kawałek materiału, a sprawia, że kobieta czuje się znacznie pewniejsza siebie. Bielizna ta jest szyta na miarę, dzięki czemu nie trzeba się martwić o dopasowanie rozmiaru. Przesyłając swoje wymiary szwalni możesz mieć pewność, że zawsze będzie leżała idealnie. Ciekawym rozwiązaniem i najczęściej wybieranym okazały się biustonosze koronkowe, bez fiszbin. Jest to nowość dla wielu kobiet, a jednocześnie ulga, że można wyglądać seksownie bez noszenia drutów. Wielu kobietom może wydawać się, że koronka dedykowana jest dla kobiet z mniejszym biustem. Nie można być w większym błędzie! Rozwiązanie te jest dopasowane zarówno dla kobiet z większym, jak i mniejszym biustem. Typ koronki jest wybierany w zależności od rozmiaru. Szeroka gama kolorystyczyna powoduje, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Dobór odpowiedniego dołu jest już tylko formalnością. Wybierając krój majtek masz do wyboru te same rodzaje koronki, dzięki czemu możesz dopasować je do swojego biustonosza. Bielizna dopasowana do Twojego ciała, Twoich potrzeb, a jednocześnie wygodna w dzisiejszych czasach już nie jest mitem.

Pamiętaj, aby kupując bieliznę koronkową zmierzyć dokładnie odpowiednie partie ciała. Najlepiej poproś kogoś o pomoc, by mieć pewność, że pieniądze jakie zapłacisz za biustonosz szyty na miarę nie pójdą na marne. Postaw na wygodę i zrób coś dla siebie.