• Post author:
  • Post category:Moda

Panowie bardziej cenią sobie funkcjonalność bielizny niż skupiają się na wyglądzie. Nie oznacza to jednak, że nie lubią nosić wysokiej jakości bokserek czy slipów, a zimą również podkoszulek. Intymna bielizna męska zazwyczaj jest wykonana z bawełny, jednak jak wiadomo bawełna bawełnie nierówna. Czasem można trafić na jedwabną męską bieliznę, ale to raczej w bardziej ekskluzywnych sklepach. Należy jednakże unikać materiałów syntetycznych, szkodliwych dla skóry.

Zakup męskiej bielizny na prezent

bielizna intymna męskaFakt jest taki, że bielizna intymna męska jest świetnym pomysłem na prezent dla partnera. Raczej nie powinno się kupować takich rzeczy bratu, tacie, czy przyjacielowi. Jednak w związku taki prezent jest mile widziany .Intymna bielizna męska sprawdzi się na mniejsze okazje i partner z pewnością taki prezent doceni. To jest bowiem rzeczy, która dość szybko się zużywa więc dobrej jakości bokserek nigdy nie za wiele. Niektóre kobiety kupują swoim mężczyznom zabawne bokserki, ze śmiesznymi nadrukami czy napisami. Nie jest to zły pomysł, o ile dobrze znamy poczucie humoru partnera. W innym przypadku lepiej postawić na klasykę. Panowie zdecydowanie chętniej noszą bokserki niż slipy, te drugie powoli odchodzą w zapomnienie. Klasyczne czarne, białe czy beżowe bokserki dobrej marki to podstawa. Jeśli mężczyzna nosi zimą podkoszulki, a ma to być prezent na przykład mikołajkowy można pokusić się na zakup kompletu – bokserki plus podkoszulek. Panowie podobnie jak i panie lubią wygodną i dobrze dopasowaną bieliznę. Taki prezent mimo, że nieco oklepany jest dobrym pomysłem, szczególnie dla osób które cenią sobie praktyczne podarki. A większość mężczyzn tak naprawdę docenia rzeczy użyteczne, choć i gadżetami nie pogardzą, chociaż niekoniecznie jeśli chodzi o intymną bieliznę. Śmieszne męskie stringi można kupić dla żartu, ale raczej żaden mężczyzna ich nie założy.

Dobrej jakości bielizny męskiej możemy szukać w sklepach typowo bieliźnianych, ale również w sieciówkach. Wiele z nich posiada w swojej ofercie dobrej jakości bieliznę zarówno damską jak i męską. Podczas zakupów stacjonarnych warto zwrócić uwagę czy bawełna jest wysokogatunkowa. Możemy to ocenić po grubości materiału i gęstości splotu. Przy zakupach internetowych warto postawić na znaną i sprawdzoną markę, by uniknąć nieudanego zakupu.