Zawsze, kiedy potrzebujemy dokonać konserwacji albo montażu bramy automatycznej to możemy skorzystać z usług wielu firm na terenie całego kraju. Najlepszych jednak zawodowców znajdziemy na terenie Warszawy, gdzie możemy dokonać montażu, a także modernizacji bramy skrzydłowej lub przesuwnej albo też garażowej. Wystarczy zadzwonić do firmy i umówić się na konkretny dzień, w którym przyjedzie fachowiec i dokona usunięcia awarii albo też zaproponuje montaż odpowiedniej bramy.

O czym należy pamiętać posiadając bramę automatyczną?

serwis bram automatycznych WarszawaPrzede wszystkim zawsze, kiedy mamy bramę automatyczną to powinniśmy pamiętać o okresowych i regularnych przeglądach. Musimy iść dokonywać co najmniej 4 razy w roku i najlepiej mieć podpisaną odpowiednią umowę z jedną firmę, która montowana nam bramę gdzie mamy również odpowiedni okres gwarancyjny. W takiej sytuacji, kiedy obowiązuje nas okres gwarancyjny i dojdzie do awarii, to nie będziemy musieli dodatkowo nic płacić za usunięcie usterki. Dobrym rozwiązaniem serwis bram automatycznych z Warszawy, który działa na terenie całego kraju. Najczęściej fachowcy z odpowiednim sprzętem przyjeżdżają do klienta, aby dokonać przeglądu danej bramy i stwierdzić gdzie występują usterki. Informują oni właściciela, że będą musieli przeprowadzić naprawę prowadnic lub napędu i wtedy dokonywane są czynności naprawcze. Niestety, ale z przyczyn naturalnych dochodzi do różnych awarii bram automatycznych i dlatego należy je na bieżąco usuwać, aby nie uszkodzić całkowicie bramy oraz napędu. W niektórych sytuacjach zdarza się tak, że powodem awarii bram jest słabe zasilanie elektryczne albo został uszkodzony przewód zasilający. Wtedy też trzeba dokonać wymiany niezbędnych urządzeń oraz je odpowiednio zabezpieczyć. Czasami zdarzają się również sytuacje, gdzie awarię występują w pilocie i samodzielna naprawa może się na niewiele zdać. Potrzebujemy wtedy wezwać specjalistów od bram automatycznych.

Najczęściej dochodzi do awarii mechanicznych, ponieważ użytkownicy nie dostosowują się do wymagań, które postawił nam producent. Dochodzi wtedy do uszkodzenia sprężyny lub uszkodzenia rolki. Może również zostać uszkodzony wózek bramy przesuwnej. Awarii jest mnóstwo i jeżeli nie mamy wiedzy dotyczącej naprawy bram automatycznych to najlepiej skorzystać z doświadczonego serwisu w swoim mieście.

Dodaj komentarz