Razem z rodziną w tym roku planowaliśmy długi tygodniowy urlop. Już od dawna nie udawało nam się nigdzie razem wyjechać. A to przeszkadzała nam praca i brak urlopu, a to dzieci były chore, a to pogoda nie dopisała. Całe szczęście w tym roku wszystko układało się pomyślnie. Dlatego pewnego dnia usiedliśmy w domu i zaczęliśmy się zastanawiać, gdzie wyjechać w wybranym przez nas terminie. Zależało nam na tym, aby każdy był zadowolony z dokonanego wyboru.

Potrzebowaliśmy tanich noclegów dla rodzin

suwałki - noclegi tanie dla rodzinW końcu wpadliśmy na pewien pomysł. Ustaliliśmy, że w tym roku pojedziemy do miejscowości Suwałki – Noclegi tanie dla rodzin w tej miejscowości udało nam się znaleźć bez większego problemu. Przejrzeliśmy wiele ofert i najbardziej spodobał nam się niewielki, ale bardzo przytulnie urządzony hotel, znajdujący się stosunkowo blisko centrum Suwałk. Wiedzieliśmy, że będziemy mieli stamtąd blisko do wszelkich atrakcji i miejsc, które planowaliśmy odwiedzić podczas urlopu. W dodatku miejsce to było polecane przez wiele rodzin z dziećmi. Poprzedni goście tego hotelu podkreślali, że hotel jest przystosowany do potrzeb dzieci. Rodzice nawet mogą zostawić tam dzieci w bawialni pod opieką doświadczonego animatora, żeby w spokoju odpocząć trochę od swoich pociech. Zachęceni takimi pozytywnymi opiniami na temat tego miejsca od razu zdecydowaliśmy się zarezerwować tam nocleg. Tym bardziej, że był on naprawdę bardzo tani. W tej klasie noclegowej nie znaleźliśmy żadnej tańszej oferty. Cena za dobę za osobę w tym hotelu była naprawdę bardzo atrakcyjna. Najważniejsze było jednak dla nas to, że w wybranym przez nas terminie, można było bez problemu wynająć tam duży, przestronny pokój dla całej rodziny z prywatną łazienką. Właśnie na takim komforcie nam zależało. Jestem bardzo zadowolona, że udało nam się znaleźć to miejsce.

Byłam przekonana, że na miejscu będziemy bardzo dobrze się bawić. Moje przekonania potwierdziły się, kiedy dojechaliśmy na miejsce i zameldowaliśmy się w hotelu. Miejsce było bardzo ładne, a pokoje udostępnione gościom były czyste i na bieżąco sprzątane. Na miejscu było bardzo dużo atrakcji, szczególnie dla rodzin z dziećmi, dlatego nie musieliśmy nawet wychodzić z hotelu, żeby dobrze się bawić, a dzieci się zbytnio nie nudziły.