Kiedy byłam mała babcia nauczyła mnie szydełkować i robić ubrania na drutach. Jako nastolatka bardzo dużo wyszywałam w ten sposób. Jednak, kiedy poszłam do pracy przestałam mieć czas na takie rozrywki. Teraz byłam w ciąży i miałam dużo czasu na wykonywanie takich rzeczy. Postanowiłam zakupić sobie odpowiednią wełnę włóczkę do szydełkowania i wrócić do starych przyzwyczajeń. Dawno nie szydełkowałam i byłam ciekawa czy coś jeszcze pamiętam. 

Poszukiwania dobrego sklepu internetowego z włóczką

wełna włóczka sklep internetowyNie chciałam wychodzić z domu, ponieważ nie powinnam za bardzo się przemęczać, dlatego zdecydowałam się skorzystać z internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: wełna włóczka sklep internetowy, i zaczęłam przeglądać wyniki. Zależało mi na tym, aby znaleźć włóczkę najwyższej jakości pakowaną od razu w motki o dużej długości. Szybko udało mi się znaleźć sklep internetowy, który miał w swojej ofercie duży wybór takiej wełny włóczki w wielu wariantach kolorystycznych. Ceny za włóczkę były w nim bardzo przystępne, niskie, dlatego zdecydowałam się skorzystać z jego oferty. Wiedziałam, że będę mogła zamówić od razu kilkanaście różnych wełenek, dzięki czemu zapłacę za wysyłkę tylko raz. W tym sklepie sprzedawali włóczkę bardzo wysokiej jakości. Była ona barwiona naturalnymi barwnikami, które były bardzo wytrzymałe i nie blakły od prania czy słońca, dlatego świetnie nadawały się na ubrania. Kolejną zaletą takiej włóczki było to, że była bardzo elastyczna i sprężysta, a co za tym idzie bardzo łatwo manewrowało się nią podczas szycia, a także po uszyciu ubranie idealnie dopasowywało się do użytkownika i było wygodne. W sklepie był duży wybór wełen o różnej grubości nadających się na szydełko i druty o różnej wielkości oczek. Wybrałam dość dużo towaru i umieściłam go w wirtualnym koszyku. Następnie przeszłam do finalizacji zakupów.

Wybrany przeze mnie sklep internetowy oferował przedpłatę na konto lub płatność za pobraniem. Zdecydowałam się na tą pierwszą opcję oraz dostawę kurierem do domu. Przesyłka z włóczką została do mnie bardzo szybko dostarczona. Byłam bardzo zadowolona z oferty tego sklepu internetowego oraz włóczki, którą sprzedawali. Była bardzo miękka i delikatna, a przede wszystkim uniwersalna i świetnie nadawała się do wielu prac.