Wraz z powiększeniem się mojej rodzinki postanowiłam też powiększyć kanapę w moim salonie oczywiście wymieniając ją na nową. Dotychczas miałam zwykłą kanapę na której mieściły się maksymalnie trzy osoby, ale teraz zakupiłam naprawdę ogromną sofę w dodatku rewelacyjnie wyglądającą.

Nowoczesne i duże kanapy 

duża kanapaJakiś czas temu powoli zaczęłam powiększać swoją rodzinkę. Najpierw o jednego kota, później o dwa kolejne, a całkiem niedawno również o dwa psiaki ze schroniska. Razem z mężem mieszkamy w sporym domu, więc mogliśmy sobie pozwolić na taką ilość zwierzaków. Oboje je kochamy i posiadanie takiej gromadki było naszym wspólnym marzeniem. Wraz z pojawieniem się zwierząt pojawiło się inne marzenie tym razem w postaci większej kanapy. Nasze czworonogi przyzwyczajone są do spania razem z nami, więc ledwo się mieściliśmy na starej kanapie podczas wieczornego oglądania seriali. Duża kanapa była zatem czymś niezbędnym. Mąż znalazł przepiękne kanapy w funkcją spania, a jedna z nich bardzo przypadła nam do gustu ponieważ była pokryta materiałem z którego łatwo można było usunąć sierść. Ponadto kanapa idealnie wpasowywała się w przytulny wystrój naszego salonu i choć oczywiście nie była z tego samego zestawu, co fotele, to mimo wszystko idealnie do nich pasowała. Bardzo spodobał mi się jej nowoczesny wygląd, a także wygoda ponieważ jak się potem okazało kanapa była niezwykle mięciutka, a zatem idealna do spędzania razem wieczorów.

Od razu po wstawieniu kanapy rozłożyliśmy ją i w taki sposób już zostawiliśmy. Teraz bez problemu mieścimy się wszyscy razem i każdy ma swoje miejsce na nowej kanapie. Często również na niej zasypiamy ponieważ kanapa okazała się znacznie wygodniejsza od naszego materaca w sypialni. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i wiem, że był doskonałą decyzją.