Razem z mężem kupiliśmy dom nad jeziorem w przepięknym, cichym miejscu na Mazurach. Jesteśmy w trakcie meblowania i urządzania domu. Jest to dosyć pracochłonne ale też inspirujące. Bardzo lubię urządzać, dekorować wnętrza. Moim ulubionym stylem jest styl skandynawski, który charakteryzuje się elegancją, prostotą i praktycznością.

Zakup kleju do sklejenia żaluzji aluminiowych

mocny klej do aluminium loctiteNasz nowy dom ma duży, przestronny taras. Dodatkowym atutem tarasu są zamontowane na nim aluminiowe żaluzje tarasowe. Od lat żaluzje aluminiowe nie wychodzą z mody i dzisiaj są równie chętnie stosowane, jak przed laty. Ten rodzaj osłony przeciwsłonecznej doceniany jest za swoją funkcjonalność i uniwersalność. Wnętrza z aluminiowymi żaluzjami cechują się nowoczesnością i wyjątkowym designem. Niestety okazało się, że w dwóch miejscach żaluzje są zepsute, pęknięte. Nie wiedzieliśmy jak  to naprawić a założenie nowych żaluzji do duży koszt. Znajomy polecił nam mocny klej do aluminium loctite, który bez problemu kupiliśmy w sklepie internetowym. Klej loctite jest dwuskładnikowym klejem epoksydowym, którego utwardzanie przebiega w temperaturze pokojowej szybko po wymieszaniu składników. Służy do klejenia metali. Bardzo ważne jest to, że osiąga wysoką wytrzymałość. Klej dobrze wypełnia szczeliny, toteż nadaje się do chropowatych lub źle przylegających powierzchni metalowych, ceramicznych, ze sztywnych tworzyw lub drewna. Udało nam się bez problemu naprawić żaluzje na tarasie. Klej szybko skleił popękane części i żaluzje działały bez zarzutu. Zaletami tego produktu jest np. odporność na wysokie temperatury, wysoka wytrzymałość na wszystkich metalach, toleruje lekkie zanieczyszczenia. Stwierdziliśmy z mężem, że zakup tego kleju był dobrym pomysłem. Na pewno wykorzystamy go do innych napraw i sklejenia różnych rzeczy. Dobrze jest mieć  klej loctite w domu pod ręką.

Klej loctite do aluminium jest dużej wytrzymałości szybko utwardzającym się uniwersalnym produktem do mocowania. Jest przeznaczony do klejenia części mocujących, w szczególności z wąskimi szczelinami do 0,25 mm. Produkt utwardza się w przypadku braku powietrza po zamknięciu między mocno ściśniętymi powierzchniami metalowymi. Działa szybko. Dzięki niemu nasze żaluzje tarasowe są naprawione.