Życie pisze różne scenariusze i czasami układa się w sposób, który trudno przewidzieć lub zaplanować. Dotyczy to również relacji damsko-męskich, na nie wszak nie ma absolutnie żadnego uniwersalnego sposobu. Od czasu do czasu zdarza się, że związki – z najróżniejszych względów i powodów – kończą się i to nawet bardzo niespodziewanie. Czy można w jakiś sposób sprzeciwić się takiej sytuacji i zawalczyć ponownie o względy wybranki swojego serca?

Sposoby na odzyskanie kobiety

jak odzyskać kobietęW momencie, w którym trzeba zdać sobie sprawę z tego, że pielęgnowany miesiącami lub nawet latami związek chyli się ku końcowi, to mężczyzna ma w zasadzie dwie opcje. Z jednej strony może oczywiście pogodzić się z takim stanem rzeczy, jednakże może też spróbować zmienić ten stan rzeczy. Aby w ogóle rozpocząć jakieś działania w zakresie odnawiania nieco zardzewiałych relacji ze swoją partnerką, trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie: jak odzyskać kobietę swojego życia? Niezależnie od stażu związku, zawsze należy podejść do tego tak, jakby chodziło o walkę o tę jedyną, z którą ma się spędzić resztę życia. Dlatego należy dać z siebie sto dziesięć procent i każdego dnia przypominać jej, że jest się tym samym człowiekiem, którego ona jakiś czas temu pokochała. Niech każdy dzień będzie podyktowany wyłącznie próbie odrestaurowania związku. Należy postarać się, aby kobieta poczuła się wyjątkowo, lecz niech ta wyjątkowość będzie ściśle związana z mężczyzną, który stara się o jej ponowne względy. Po kilkunastu miesiącach można już mniej więcej poznać gusta swojej wybranki i moment schyłkowy to czas, w którym należy we wzmożony sposób skorzystać z tej wiedzy. Trzeba odpowiedzieć sobie na kilka kluczowych pytań – co lubi jeść, gdzie chodzić, jakie filmy oglądać itd. Wszystko to powinno oczywiście być opatrzone drobnymi prezentami. Kwiaty są dobre w jednej, może dwóch sytuacjach, ale w pewnym momencie dobrze będzie zmienić taktykę i zacząć obdarowywać ją drobną biżuterią, czekoladkami, a w końcu można skończyć na romantycznym wypadzie we dwojga za miasto.

Dzięki powyższym sposobom wybranka serca z pewnością spojrzy na swojego mężczyznę dużo przychylniejszym okiem. Przypomni sobie wszystkie dobre chwile, a o złych zapomni. Taka taktyka, w której oczywiście musi być sto procent szczerości, pozwoli związkowi odżyć i może nawet wkroczyć na dużo lepszy poziom.