Mąż mnie zaskoczył, kiedy powiedział, że zamieszkamy w piętrowym domu. Obiecał mi to już lata temu, ale nie sądziłam, że uda mu się ten plan zrealizować. Wynajął najlepszą firmę budowlaną i dzięki temu dość szybko wybudowano dom. Był duży i piękny. O takim właśnie marzyłam.

Nowoczesna balustrada na schodach

balustrady śląskMąż zdecydował się na piękne metalowe schody, które miały prowadzić na piętro. Wyglądały one nowocześnie i pomysł ten bardzo mi się podobał. Mój mąż Karol poprosił mnie, żeby zamówiła balustradę, ponieważ on dostał telefon i musiał pilnie wyjechać na kilka dni, a to była ostatnia rzecz do załatwienia. Zgodziłam się, ponieważ doskonale wiedziałam, który producent oferował najlepsze balustrady Śląsk znałam doskonale i osobiście postanowiłam pojechać tam, żeby spotkać się z producentem. Balustrada musiała być wykonana z takiego samego materiału co schody, żeby wszystko do siebie pasowało. Byłam przygotowana do spotkania, bo mąż przekazał mi wszystkie informacje. Producent oferował same nowoczesne balustrady i miał spory wybór. Dał mi katalog wszystkich produktów, żebym spokojnie mogła wybrać ten wzór balustrady, który podobał mi się najbardziej. W oko od razu wpadła mi w oko ażurowa balustrada, która idealnie nadawała się do domu. Wzorów było sporo i długo się zastanawiałam co wybrać. Ostatecznie podjęłam decyzję, która na pewno była właściwa. Wraz z balustradą zamówiłam usługę jej montażu. Wiem, że Karol będzie zadowolony jak wróci i wszystko będzie już gotowe.

Przeprowadzka do domu została zorganizowana w weekend. We wszystkim pomagał mój szwagier i dzięki temu poszło sprawniej. Ja na ten czas oddała dzieciaki pod opiekę mojej matki. W niedzielę wieczorem już miała wszystko gotowe i byłam z tego powodu bardzo szczęśliwa.